Топ-100 О нас. Производитель термопанелей - Гранд Фасад
Про нас

ПРО НАС

Виробнича компанія «Гранд Фасад» працює на ринку України з 2005 року.

Ми спеціалізуємося на виробництві продуктів забезпечують комплексне енергозбереження будинків і квартир.

Наші продукти:

  • Система утеплення та декорування фасадів будівель. Унікальна запатентована технологія виробництва термопанелей і термооткосов з нанесенням захисно - декоративного шару з натуральної мармурової крихти.
  • Унікальний гнучкий клінкер на натуральній основі для внутрішньої і зовнішньої обробки будівель
  • Гнучкий мармур - матеріал на основі натуральної мармурової крихти - нове слово в декоративній обробці будівель і внутрішньої обробки приміщень
  • Металопластикові вікна - використовується профільні системи технології "qreenline" (який не містить свинець).
  • Вхідні двері - краща пропозиція на ринку по співвідношенню ціна якість.

Місія компанії:

Забезпечити громадянам України, Європи та інших країн, можливість економити до 50% на опаленні та охолодженні будинків, квартир і нежитлових приміщень. Допомогти створити практичний, унікальний і неповторний дизайн приміщень і будівель, який підкреслює індивідуальність і статус кожного нашого клієнта.

Комплексне забезпечення безпеки, надійності, комфорту для сучасного будинку.

Кордон між Вашим особистим простором і зовнішнім світом охороняє вхідні сталеві двері і її надійність - запорука Вашої безпеки. Від якості вікон залежить тепло і затишок в домі, а зовнішні термопанелі на фасаді з гнучкого мармуру не тільки покажуть оточуючим ваш статус, але дозволяють істотно знизити витрати на опаленні.

Цінності:

Наша головна цінність - це наші задоволені клієнти. Чи не кількість продажів, а якість продуктів і виконаних робіт. Тому ми постійно працюємо над удосконаленням продуктів, технологій і технологічних процесів, дотримуємося високих стандартів якості продукції, підвищенні кваліфікації своїх співробітників.

Завдяки безперервним поліпшенням ми маємо можливість створювати інноваційні, якісні, екологічно чисті і доступні продукти, вироблені в Україні. Підтримувати високий стандарт якості послуг. Ми даємо гарантію на свою продукцію до 5 років. Багато продуктів мають високий експортний потенціал.

648 000 м2
Зробили систем скління

180 000 м2
Утеплили стін будівель

9 000
Встановили вхідних дверей

200+
Більше 200 дилерів в партнерській мережі

Безкоштовно викликати замірника

Введіть свої дані і ми з вами зв'яжемося для уточнення деталей і виклику замірникаukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Обратный звонок

Безкоштовно розрахунок

Введіть свої дані і ми з вами зв'яжемося для уточнення деталей і розрахунку проекту×
Отримати прайс×
Як монтувати

Підготовка поверхностіТщательно вирівняти і прогрунтувати поверхню, на яку буде наклеюватися гнучкий мармур;

ПоклейкаГібкій мармур клеїться на спеціальний клей «Мармосіл», який ми пропонуємо в комплекті, так само можна використовувати інші акрилові клею типу (Момент, Божевільна липучка). Для більш надійного приклеювання, клей потрібно наносити не тільки на підготовлену ділянку, а й на сам гнучкий мармур. Після нанесення клею на поверхню потрібно почекати 3-4 хвилини, після чого прикласти гнучкий мармур до стіни, і розгладити валиком по всій поверхні. Технологія приклеювання схожа на приклейку шпалер (стик в стик), якщо клеїмо під розшивку, використовується технологія приклеювання керамічної плитки, шви акуратно затираються спеціальної затирочної пастою «Elastocarb», яка застосовується для затирання швів термопанелей «Grand».

ПодрезкаДля цих цілей застосовується звичайний будівельний ніж.

Оформлення угловПеред згинанням гнучкого мармуру рекомендується трохи прогріти місце вигину за допомогою будівельного фена, після чого матеріал стане еластичний, і виключається можливість появи тріщин в кутах. Вигин гнучкого мармуру потрібно виконувати плавно без різких рухів.

Нанесення захисного покритіяГібкій мармур - є гідрофобним, і УФ захищеним, але для приміщень з підвищеною вологістю (ванна, кухня, басейн і т.д.), або для додання матеріалу ефекту мокрого каменю, бажано нанести захисне покриття спеціальним лаком типу «Яхтний лак» , з глянцевим або матовим ефектом. Наносити можна як за допомогою валика, так і за допомогою розпилювача.

При застосуванні гнучкого мармуру в якості покриттів для підлоги використовуються самовирівнюючі епоксидні система для фінішних покриттів наливних полімерних підлог.

×
Відшкодовує 35% витрат на утеплення Вашого будинку

Введіть свої дані і ми з вами зв'яжемося для уточнення деталей і розрахунку проекту×
Обратный звонок

Мы перезвоним Вам в течении 5 минут. Просто укажите свое имя и номер телефона.×