Топ-100 Фасадні термопанелі з пінопласту від ГрандФасад
Пенопласт

Купити Термопанелі з пінопласту

Фасадні термопанелі з пінопласту від виробника

Пінопласт - легкий, якісний і універсальний матеріал для утеплення. Його основні переваги - це унікальна здатність ізолювати тепло, гігроскопічність, мала вага, простота обробки і монтажу. Термопанелі з пінопласту, який виробляє компанія "Гранд Фасад", гарантують тепло і затишок у Вашому домі. Незалежно від погоди за вікном.

Пінопластові термопанелі застосовуються для обробки:

  • приватних будинків і квартир;
  • адміністративних будівель;
  • громадських закладів;
  • дитячих садків і шкіл;

Пінопласт є матеріалом на основі спіненого полістиролу. Готова плита містить в своїй структурі 98% повітря і 2% полістиролу. Завдяки цьому, ми отримуємо максимально легку текстуру. Але при цьому - енергоефективну.

               Antic, Odnotn                  Размер 960*480 мм

20 мм — 350 грн/м2
50 мм — 390 грн/м2
60 мм — 415 грн/м2
80 мм — 450 грн/м2
100 мм — 480 грн/м2
 
Mramor
Размер 960*480 мм
20 мм — 360 грн/м2
50 мм — 400 грн/м2
60 мм — 425 грн/м2
80 мм — 460 грн/м2
100 мм — 490 грн/м2
 
Elastoclin
Размер 1060*600 мм
Толщина 60 мм

Рельефный — 415 грн/м2
Loft — 425 грн/м2 
 
Wood, Slate, Rock
Размер 960*240 мм
20 мм — 370 грн/м2
50 мм — 410 грн/м2
60 мм — 435 грн/м2
80 мм — 470 грн/м2
100 мм — 500 грн/м2

Термопанелі з пінопластом: основні переваги

Панелі з такого матеріалу володіють найнижчим вагою. Це значно спрощує їх монтаж. Різати пінопласт теж досить просто: це прискорює виробничий процес. Крім того:

  • Пінопластові панелі не підтримують горіння. Вони мають високий рівень вогнестійкості, що в рази знижує ризик пожежі у Вашому домі.
  • Пінопласт інертний до більшості хімічних сполук. Включаючи лугу, кислоти, водорозчинні фарби, солі. А також до вапна, морській воді, бітуму.
  • Усередині панелей з пінопласту не розмножуються мікроорганізми. Тому вони стійкі до появи грибка і цвілі.
  • Завдяки чарунковій текстурі, панелі з пінопласту мають високий рівень шумоізоляції і теплозбереження. Це гарантує максимальний комфорт у Вашому будинку.

Великий вибір дизайну - ще одна перевага, яким володіють термопанелі з пінопласту. Ви можете вибрати різні типи фактури поверхні. А також її колір. Це відкриває необмежені архітектурні можливості.

Замовте термопанелі з пінопласту від "Гранд Фасад"

Адже це - гарантія максимальної зручності і низької вартості. Ми надаємо комплексні послуги з утеплення фасадів: від виготовлення панелей до їх монтаж. Виїзд замірника в межах Харкова - безкоштовний. А ціна термопанелей з пінопласту Вас приємно здивує. Завжди робимо знижки на великі замовлення: залиште свій номер телефону в формі для зворотного зв'язку, щоб дізнатися про це докладніше.

Безкоштовно розрахунок

Введіть свої дані і ми з вами зв'яжемося для уточнення деталей і розрахунку проекту×
Отримати прайс×
Як монтувати

Підготовка поверхностіТщательно вирівняти і прогрунтувати поверхню, на яку буде наклеюватися гнучкий мармур;

ПоклейкаГібкій мармур клеїться на спеціальний клей «Мармосіл», який ми пропонуємо в комплекті, так само можна використовувати інші акрилові клею типу (Момент, Божевільна липучка). Для більш надійного приклеювання, клей потрібно наносити не тільки на підготовлену ділянку, а й на сам гнучкий мармур. Після нанесення клею на поверхню потрібно почекати 3-4 хвилини, після чого прикласти гнучкий мармур до стіни, і розгладити валиком по всій поверхні. Технологія приклеювання схожа на приклейку шпалер (стик в стик), якщо клеїмо під розшивку, використовується технологія приклеювання керамічної плитки, шви акуратно затираються спеціальної затирочної пастою «Elastocarb», яка застосовується для затирання швів термопанелей «Grand».

ПодрезкаДля цих цілей застосовується звичайний будівельний ніж.

Оформлення угловПеред згинанням гнучкого мармуру рекомендується трохи прогріти місце вигину за допомогою будівельного фена, після чого матеріал стане еластичний, і виключається можливість появи тріщин в кутах. Вигин гнучкого мармуру потрібно виконувати плавно без різких рухів.

Нанесення захисного покритіяГібкій мармур - є гідрофобним, і УФ захищеним, але для приміщень з підвищеною вологістю (ванна, кухня, басейн і т.д.), або для додання матеріалу ефекту мокрого каменю, бажано нанести захисне покриття спеціальним лаком типу «Яхтний лак» , з глянцевим або матовим ефектом. Наносити можна як за допомогою валика, так і за допомогою розпилювача.

При застосуванні гнучкого мармуру в якості покриттів для підлоги використовуються самовирівнюючі епоксидні система для фінішних покриттів наливних полімерних підлог.

×
Відшкодовує 35% витрат на утеплення Вашого будинку

Введіть свої дані і ми з вами зв'яжемося для уточнення деталей і розрахунку проекту×