Топ-100 Купити фасадні термопанелі від виробника Гранд-Фасад
Термопанелі

Термопанелі для фасаду - вдалий внесок в термомодернізацію будинку

Бажаєте економити на комунальних тарифах до 50%? В такому випадку, Вам знадобляться термопанелі для фасаду будинку. Вони не обтяжують стіни, можуть володіти різною фактурою поверхні, допомагають підкреслити особливості і стиль Вашого будинку. А також гарантують максимальні показники тепло- і звукоізоляції.

Що таке фасадні термопанелі

Термопанелі для фасаду - це запатентована технологія зовнішнього утеплення будівель. Вони підходять для приміщень будь-якого типу - від приватних будинків до адміністративних будівель. Завдяки енергозберігаючим панелям, вдається істотно знизити тепловтрати, підвищити енергоефективність житла і скоротити рахунки за комунальні послуги.

Матеріали утеплювача

Матеріали, з яких можна купити термопанелі для фасаду:

  • мінеральна вата
  • пінополістирол
  • пінопласт
  • неопор.

Кожен з цих матеріалів гарантує високий рівень тепло- і звукоізоляції, стійкий до горіння, не вбирає вологу. Важливим параметром фасадних панелей є їх стійкість до зношування, перепадів температур і несприятливих факторів навколишнього середовища.

Панелі легко кріпляться до стін з різного матеріалу. Монтаж займає мінімум часу і зусиль завдяки легкості матеріалів. Ви максимально швидко і недорого отримуєте додаткову теплоізоляцію для комфорту у Вашому будинку.
 

- пінопласт

– неопор

- пінополістирол

- мінеральна вата

При замовленні від 100 м2 знижка 10 грн / м2

Введіть свої дані і ми з вами зв'яжемося для уточнення деталей і виклику замірникагодинхвилинсекунд

ФАКТУРИ термопанелей

Де можна використовувати

Утеплення каркасного будинку
Утеплення приватного будинку
Утеплення панельного будинку
Утеплення адміністративних будівель
Утеплення шкіл і дитячих садів

Чому термопанелі "Grand" краще звичайного утеплення?

Термопанелі Grand

Наші технології дають можливість утеплити ваш будинок в кілька разів швидше аналогічних варіантів. Довголіття і ефективність матеріалів не повинна залежать від навичок робітників, і не вимагають великої кількості знань. Ви зможете утеплити будинок своїми руками, заощадивши кошти. 

Найвідповідальніші роботи проводяться ще на заводі, тому турбуватися при використанні наших матеріалів нема чого.

Звичайне утеплення "Мокрий фасад"

«Мокрий фасад» - це технологія утеплення фасадів. Сувора послідовність дій нанесення різних слоїв матеріалів через конкретні проміжки часу. Складається з 6-8 операцій (залежить від виробника). Роботи проводяться на місці. Запорукою довговічності і якості утеплення, є суворе дотримання технології, рівень температури і вологості повітря, чесність і кваліфікація робітників. Тривалість робіт на 10-14 днів більше, ніж при утепленні термопанелями (якщо дотримуватися технології).

Термопанелі Grand

У разі необхідності можна легко замінити одну або кілька панелей. Це просто і не дорого. Ми рекомендуємо при замовленні утеплення на цей випадок залишити 1-2 запасних панелі.

Звичайне утеплення "Мокрий фасад"

Потрібно кваліфіковані (високооплачувані) робочі В 90% випадків буде потрібно перефарбовувати весь будинок, так як частковий ремонт буде помітний і буде псувати зовнішній вигляд будинку.

Термопанелі Grand

Гарантію на термопанелі надає завод, а не підрядник. На протязі 5 років виключається вигоряння, розтріскування і відшарування декоративного шару.

Термопанелі стійкі до різких перепадів температури, механічних пошкоджень, впливу слабких лужних і кислотних з'єднань, атмосферних опадів. Чи не пропускають вологу, але при цьому мають високу паропроникність (стіна "дихає").

Звичайне утеплення "Мокрий фасад"

Найчастіше гарантія носить формальний характер або відсутній. Занадто багато факторів впливають на кінцевий результат.

Термопанелі Grand

Елітний фасад за ціною звичайного! Геть "короїд" та "баранчик".

Основа декоративно-захисного шару - натуральна мармурова крихта. Унікальний екологічний матеріал. Який має всі переваги мармуру: міцність, довговічність, стійкість до атмосферних впливів. Так само мармурова крихта, відбиваючи сонячні промені, красиво «грає» на сонці. Має безліч колірних рішень і фактур: мармур, піщаник, під декоративну штукатурку.

Но главное — эластичен, что защищает фасад от трещин!

Звичайне утеплення "Мокрий фасад"

Безумовно буде дорожче, так як для отримання аналогічних характеристик потрібно застосувати дорогі матеріали і залучати професійних (дорогих) підрядників. Чи можна зробити дешевше? Так. Але це буде зовсім інший продукт. Розраховувати на гарантію і унікальність, не варто. Та й в 80% випадків буде потрібно 1-2 реставрації протягом наступних 5 років. Що спричинить додаткові чималі витрати. Тому економія в цьому випадку сумнівна.

Термопанелі Grand

У разі необхідності монтаж термопанелей може проводитися при температурі до - 2С. Що дозволяє гарантувати якість довговічність утеплення навіть якщо під час монтажу різко похолодало.

Звичайне утеплення "Мокрий фасад"

Роботи з утеплення можуть проводитися при температурі строго не нижче + 5С. Інакше висока ймовірність швидкого розтріскування захисно-декоративного шару і як наслідок поява містків холоду.

ЗАХИСНИЙ ДЕКОРАТИВНИЙ СЛОЙ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Товщина захисного шаруВід 3 до 7 мм
Морозостійкість200 циклів
Водопоглинання0.1%
Паропроникність30 гр./кв.м./сут.
УФ стійкість8 балів
ГорючістьГ1

Купити Термопанелі для фасаду виробника "Гранд Фасад"

Ми виробляємо теплозберігаючі панелі з 2005 року. Виконуємо повний цикл робіт: від попередніх замірів на об'єкті до монтажу. Наші фахівці виконують заміри по Харкову і області безкоштовно. Щоб замовити цю послугу, Ви можете залишити свій номер телефону в формі для зворотного зв'язку. Менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин.

Чому ми:

  • Власне виробництво - гарантія якості. Ми працюємо без посередників, тому Вас не чекають додаткові націнки.
  • 5 років гарантії на продукцію.
  • Широкий вибір матеріалів, фактур і відтінків термопанелей. Створіть неповторний дизайн фасаду.
  • Виконання повного циклу робіт з утеплення.
  • Безкоштовна доставка матеріалів по Харкову і області.
  • Вигідна ціна термопанелей для фасаду.

Зробимо Ваш будинок затишним і енергоефективним разом!

Затирочна ПАСТА ДЛЯ швів

Відшкодовує 35% витрат на утеплення Вашого будинку

Термопанелями з пінопласту завтовшки 100 мм !!!

IQ Energy - це програма Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), яка спрямована на розвиток енергоефективності в житловому секторі України. Учасниками цієї програми є чотири банки.

Наші роботи

Що кажуть про нас клієнти

Відповіді на типові запитання:

Мостів холоду не виникає, так як термопанелі клеяться стик в стик і між собою панелі проклеюються клеєм піною для пінопласту що повністю виключає контакт стіни з зовнішнім середовищем

Якщо монтаж здійснюється з механічним кріпленням, то рондоль для кріплення розміщується на стику термопанелей на 10-15 мм нижче зовнішньої поверхні термопанелі. Головка кріпильного дюбеля обладнана термоковпачком і покривається затирочною пастою, що виключає утворення мостів холоду.

Звіт про термографічному дослідженні 

Запрівання виключено! Так як паропроникність термопанелей Grand майже як у дерева. Волога виходить крізь зовнішнє захисно-декоративне покриття, тому стіни будинків не будуть запрівати і покриватися цвіллю і грибком.

Така помилка виникає тому що багато хто плутає пінопласт з екструдованим полістиролом

Так можна! Але для цих цілей необхідно використовувати термопанелі якраз на основі екструдованого полістиролу, або як його називають пінополістирол, або "стиродур" .Цей матеріал не вбирає вологу. Але він зовсім не підходить для утеплення стін, так як має низьку паропроникність.

Декоративний шар термопанелей «Grand» не змочується водою, вони просто «відштовхують» її НЕ намокая. Спеціальне гидрофобное покриття забезпечує повний захист від промокання. Ось приклад випробування яке ми проводили: На зовнішню поверхню панелі приклеювали колбу, наповнювали її водою. Стовп води був 40 см. Потім охолоджували до - 40 градусів за Цельсієм, потім нагрівали до + 60 градусів за Цельсієм. І так 75 разів. Ніяких протікань не зафіксовано.

Щоб відповісти на це питання ми проводили спеціальне випробування термопанелей в камері штучного старіння матеріалів. Мета була дізнатися втратить колір панель через десять років?

Частина панелі закривали металевою пластиною, а другу частину піддавали впливу ультрафіолету. В результаті опромінення понад сто циклів - еквівалент 10 років, ми провели порівняння обох половин панелі, видимих змін кольору не виявлено. Тому ми можемо сміливо стверджувати, що на протязі 10 років термопанель не втратить свій колір.

Монтаж термопанелей Grand можливий на будь-які поверхні. Цегла, газо-, піно, шлако бетон, OSB і т.д. Основна вимога щоб на поверхні були відсутні елементи які відшаровуються , побілка і т д. Головне правильно вибрати спосіб монтажу з механічним кріпленням або без нього Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання, допоможуть з рекомендаціями, якщо Ви вирішили робити монтаж самі.

648 000 м2
Зробили систем скління

180 000 м2
Утеплили стін будівель

9 000
Встановили вхідних дверей

200+
Більше 200 дилерів в партнерській мережі

Безкоштовно викликати замірника

Введіть свої дані і ми з вами зв'яжемося для уточнення деталей і виклику замірникаukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Обратный звонок

Безкоштовно розрахунок

Введіть свої дані і ми з вами зв'яжемося для уточнення деталей і розрахунку проекту×
Отримати прайс×
Як монтувати

Підготовка поверхностіТщательно вирівняти і прогрунтувати поверхню, на яку буде наклеюватися гнучкий мармур;

ПоклейкаГібкій мармур клеїться на спеціальний клей «Мармосіл», який ми пропонуємо в комплекті, так само можна використовувати інші акрилові клею типу (Момент, Божевільна липучка). Для більш надійного приклеювання, клей потрібно наносити не тільки на підготовлену ділянку, а й на сам гнучкий мармур. Після нанесення клею на поверхню потрібно почекати 3-4 хвилини, після чого прикласти гнучкий мармур до стіни, і розгладити валиком по всій поверхні. Технологія приклеювання схожа на приклейку шпалер (стик в стик), якщо клеїмо під розшивку, використовується технологія приклеювання керамічної плитки, шви акуратно затираються спеціальної затирочної пастою «Elastocarb», яка застосовується для затирання швів термопанелей «Grand».

ПодрезкаДля цих цілей застосовується звичайний будівельний ніж.

Оформлення угловПеред згинанням гнучкого мармуру рекомендується трохи прогріти місце вигину за допомогою будівельного фена, після чого матеріал стане еластичний, і виключається можливість появи тріщин в кутах. Вигин гнучкого мармуру потрібно виконувати плавно без різких рухів.

Нанесення захисного покритіяГібкій мармур - є гідрофобним, і УФ захищеним, але для приміщень з підвищеною вологістю (ванна, кухня, басейн і т.д.), або для додання матеріалу ефекту мокрого каменю, бажано нанести захисне покриття спеціальним лаком типу «Яхтний лак» , з глянцевим або матовим ефектом. Наносити можна як за допомогою валика, так і за допомогою розпилювача.

При застосуванні гнучкого мармуру в якості покриттів для підлоги використовуються самовирівнюючі епоксидні система для фінішних покриттів наливних полімерних підлог.

×
Відшкодовує 35% витрат на утеплення Вашого будинку

Введіть свої дані і ми з вами зв'яжемося для уточнення деталей і розрахунку проекту×
Обратный звонок

Мы перезвоним Вам в течении 5 минут. Просто укажите свое имя и номер телефона.×