Топ-100 Купити термооткоси від компанії Гранд-Фасад
Термооткоси

Термооткоси для УТЕПЛЕННЯ віконних і дверних прорізів ВІД 120 ГРН / М.П.

БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК
 • Округлені краї
 • Захист вікон від промерзання
 • Можна робити монтаж самостійно!

Термооткоси - невід'ємний елемент системи утеплення

Хочете зробити ваше житло більш теплим, а його фасад - ще більш стильним? Вам необхідно купити термооткоси. Готові кутові елементи від виробника чекають Вас на сайті нашої компанії. "Гранд Фасад" виробляє термооткоси самостійно, дотримуючись сучасних технологічних норм і вимог до якості.

Головна функція термооткосов - декорування та утеплення будинку. Вони використовуються як в якості окремого елемента, так і в системі утеплення термопанелями.

Основні переваги термооткосів:

 • Додаткове утеплення для вікон, їх захист від промерзання. Це ще одна можливість підвищити енергоефективність Вашого будинку.
 • Простий монтаж. Установка термооткосов займає мінімум часу і проводиться з високою точністю.
 • Поліпшення дизайну фасаду. Укоси можуть мати різну фактуру і різні відтінки. Це допомагає надати Вашій оселі унікальності.
 • Міцність і довговічність - завдяки якісному матеріалу виготовлення, термооткоси радують тривалою експлуатацією. Округлені краю не оббиваються, тому стійкі до механічних пошкоджень.
 • Актуальність. Таке фасадне рішення є сучасним і широкого використовується для декорування, утеплення фасадів будинку в різних країнах світу.

У нас Ви можете купити термооткоси з різною фактурою: під піщаник (Antic), під мозаїчну штукатурку (Odnoton), під цегляну кладку (Elastoclin) або під мармур (Mramor).

Особливості застосування термооткосов

Термооткоси застосовують для декорування:

 • каркасних будинків;
 • цегляних будівель;
 • панельних будівель;
 • громадських закладів;
 • дитячих садків і шкіл.

А все тому, що термооткоси для фасаду - це універсальне рішення, яке заощаджує час, гроші і сили. Порахувати необхідну кількість елементів дуже просто. Завдяки цьому, Ви не переплачуєте зайвого за деталі, які Вам не знадобляться. Як це часто буває з іншими будівельними матеріалами.

ЦІНИ

ТЕРМООТКОСИ

Antic, Odnoton

80 мм — 68 грн/шт.
170 мм — 85 грн/шт.
310 мм — 115 грн/шт.
450 мм — 210 грн/шт.8

Mramor

80 мм — 70 грн/шт.
170 мм — 88 грн/шт.
310 мм — 119 грн/шт.
 

Elastoclin

80 мм (гладкий) — 79 грн/шт
310 мм (гладкий)-125 грн/шт
80 мм(рельефный)-81 грн/шт
310 мм(рельефный)-127 грн/шт
80 мм (Loft) — 84 грн/шт
310 мм (Loft)- 130 грн/шт

*wood, *slate rock

80 мм — 72 грн/шт
170 мм — 91 грн/шт
310 мм — 123 грн/шт
 
 
 

ТЕРМОУГЛИ

*antic, odnoton

80 мм — 82 грн/шт
170 мм — 111 грн/шт
310 мм — 133 грн/шт
450 мм — 235 грн/шт5

*mramor

80 мм — 88 грн/шт
170 мм — 115грн/шт
310 мм — 138грн/шт
 

*elastoclin

80 мм(гладкий) — 99 грн/шт
310 мм(гладкий) — 155 грн/шт
80 мм (фактурный) — 101 грн/шт
310 мм(фактурный)-157 грн/шт
80 мм (Loft) — 104 грн/шт
310 мм (Loft) — 160 грн/шт

*wood, *slate rock

80 мм — 91 грн./шт
170 мм — 119 грн/шт
310 мм — 143 грн/шт
 
 
 

Де можна використовувати

Декорування каркасного будинку
Декорування приватного будинку
Декорування панельного будинку
Декорування адміністративних будівель
Декорування шкіл і дитячих садів

При замовленні від 100 м2 знижка 10 грн / м2

Введіть свої дані і ми з вами зв'яжемося для уточнення деталей і виклику замірникагодинхвилинсекунд

ФАКТУРИ ТЕРМООТКОСОВ

ГЕОМЕТРИЧНІ РОЗМІРИ

* Н - довжина термооткоса - 480 мм

* В - ширина термооткоса - 115 мм

* D - довжина термоугла - 215 мм

* L - глибина термооткоса (термоугла) - 80 мм, 170 мм, 310 мм, 450 мм

Затирочна ПАСТА ДЛЯ швів

Відшкодовує 35% витрат на утеплення Вашого будинку

Термопанелями з пінопласту завтовшки 100 мм !!!

IQ Energy - це програма Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), яка спрямована на розвиток енергоефективності в житловому секторі України. Учасниками цієї програми є чотири банки.

Наші роботи

Що кажуть про нас клієнти

ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ

Компания “Гранд Фасад” — производитель термооткосов с 2005 года. Мы предлагаем вам обширный выбор изделий в нашем каталоге. А также выгодные скидки, которые помогут сэкономить. Купить термооткосы в Украине — просто, если Вы обращаетесь к производителю!

За допомогою наших откісних елементів (Термооткос та Термоугол) Ви зможете самостійно утеплити ваші зовнішні укоси. елементи термооткоса збираються дуже легко і кріпляться за допомогою клей-піни, більш докладно ви можете ознайомитися в розділі «Послуги - Монтаж термооткосов».

Довжина Термооткоса 480 мм, термоугла -200 мм, на кожному елементі з обох сторін обрана фаска, при стикуванні в процесі монтажу утворюється шов, так званий температурний шов, аналогічний швах на термопанелях.
Він заповнюється спеціальної еластичної затирочной пастою і через свою еластичності після висихання шва при температурних розширеннях виключає появу мікротріщин.

Для утеплення укосу вікна потрібно знати периметр вікна без нижньої частини (де встановлений відлив) і глибину укісної частини (відстань від площини вікна до зовнішньої площини стіни). Для прямокутного вікна необхідно два термоугла. Кількість термооткосов розраховується наступним чином: ширина вікна - віднімаємо довжину термоуглов (Всього 200 мм) і залишок ділимо на довжину термооткоса (480 мм) - отриманий результат округляємо в більшу сторону, висота вікна - віднімаємо довжину термоугла (100 мм) і залишок ділимо на довжину термооткоса, отриманий результат множимо на два і округляем в більшу сторону. Отримана кількість є достатньою для утеплення вікна.

648 000 м2
Зробили систем скління

180 000 м2
Утеплили стін будівель

9 000
Встановили вхідних дверей

200+
Більше 200 дилерів в партнерській мережі

Безкоштовно викликати замірника

Введіть свої дані і ми з вами зв'яжемося для уточнення деталей і виклику замірникаukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Обратный звонок

Безкоштовно розрахунок

Введіть свої дані і ми з вами зв'яжемося для уточнення деталей і розрахунку проекту×
Отримати прайс×
Як монтувати

Підготовка поверхностіТщательно вирівняти і прогрунтувати поверхню, на яку буде наклеюватися гнучкий мармур;

ПоклейкаГібкій мармур клеїться на спеціальний клей «Мармосіл», який ми пропонуємо в комплекті, так само можна використовувати інші акрилові клею типу (Момент, Божевільна липучка). Для більш надійного приклеювання, клей потрібно наносити не тільки на підготовлену ділянку, а й на сам гнучкий мармур. Після нанесення клею на поверхню потрібно почекати 3-4 хвилини, після чого прикласти гнучкий мармур до стіни, і розгладити валиком по всій поверхні. Технологія приклеювання схожа на приклейку шпалер (стик в стик), якщо клеїмо під розшивку, використовується технологія приклеювання керамічної плитки, шви акуратно затираються спеціальної затирочної пастою «Elastocarb», яка застосовується для затирання швів термопанелей «Grand».

ПодрезкаДля цих цілей застосовується звичайний будівельний ніж.

Оформлення угловПеред згинанням гнучкого мармуру рекомендується трохи прогріти місце вигину за допомогою будівельного фена, після чого матеріал стане еластичний, і виключається можливість появи тріщин в кутах. Вигин гнучкого мармуру потрібно виконувати плавно без різких рухів.

Нанесення захисного покритіяГібкій мармур - є гідрофобним, і УФ захищеним, але для приміщень з підвищеною вологістю (ванна, кухня, басейн і т.д.), або для додання матеріалу ефекту мокрого каменю, бажано нанести захисне покриття спеціальним лаком типу «Яхтний лак» , з глянцевим або матовим ефектом. Наносити можна як за допомогою валика, так і за допомогою розпилювача.

При застосуванні гнучкого мармуру в якості покриттів для підлоги використовуються самовирівнюючі епоксидні система для фінішних покриттів наливних полімерних підлог.

×
Відшкодовує 35% витрат на утеплення Вашого будинку

Введіть свої дані і ми з вами зв'яжемося для уточнення деталей і розрахунку проекту×
Обратный звонок

Мы перезвоним Вам в течении 5 минут. Просто укажите свое имя и номер телефона.×