Топ-100 Вид гибкого клинкера – полотно - GrandFasad
Вид гнучкого клінкеру - полотно

Вид гнучкого клінкеру - полотно

Elastoclin (полотно) - унікальний облицювальний матеріал, являє собою модуль, основою якого є неткане полотно із захисним покриттям під колір затирочної шва, з нанесеними клінкерними плитками. У боротьбі з подорожчанням монтажних робіт і дефіцитом кваліфікованих робітників, нашою компанією була розроблена ця унікальна система. Монтаж простіше поклейки шпалер.

Ви зможете зробити це самостійно!

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

  • фасади будинків
  • декорування інтер'єру
  • колони
  • обробка великих криволінійних поверхонь
  • покриття зовнішніх систем утеплення

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ

  • швидкість і простота монтажу
  • не вимагається затиральна паста

Технічні дані

Розмір модуля1000*495 мм
Габаритні розміри плитки240*71 мм, 240*52 мм
товщина плитки3 мм
Товщина захисного шару2-3 мм
вагаот 6.0 до 6.3 кг/м.кв.
Строк службиMin. 25 років
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Обратный звонок

Безкоштовно розрахунок

Введіть свої дані і ми з вами зв'яжемося для уточнення деталей і розрахунку проекту×
Отримати прайс×
Як монтувати

Підготовка поверхностіТщательно вирівняти і прогрунтувати поверхню, на яку буде наклеюватися гнучкий мармур;

ПоклейкаГібкій мармур клеїться на спеціальний клей «Мармосіл», який ми пропонуємо в комплекті, так само можна використовувати інші акрилові клею типу (Момент, Божевільна липучка). Для більш надійного приклеювання, клей потрібно наносити не тільки на підготовлену ділянку, а й на сам гнучкий мармур. Після нанесення клею на поверхню потрібно почекати 3-4 хвилини, після чого прикласти гнучкий мармур до стіни, і розгладити валиком по всій поверхні. Технологія приклеювання схожа на приклейку шпалер (стик в стик), якщо клеїмо під розшивку, використовується технологія приклеювання керамічної плитки, шви акуратно затираються спеціальної затирочної пастою «Elastocarb», яка застосовується для затирання швів термопанелей «Grand».

ПодрезкаДля цих цілей застосовується звичайний будівельний ніж.

Оформлення угловПеред згинанням гнучкого мармуру рекомендується трохи прогріти місце вигину за допомогою будівельного фена, після чого матеріал стане еластичний, і виключається можливість появи тріщин в кутах. Вигин гнучкого мармуру потрібно виконувати плавно без різких рухів.

Нанесення захисного покритіяГібкій мармур - є гідрофобним, і УФ захищеним, але для приміщень з підвищеною вологістю (ванна, кухня, басейн і т.д.), або для додання матеріалу ефекту мокрого каменю, бажано нанести захисне покриття спеціальним лаком типу «Яхтний лак» , з глянцевим або матовим ефектом. Наносити можна як за допомогою валика, так і за допомогою розпилювача.

При застосуванні гнучкого мармуру в якості покриттів для підлоги використовуються самовирівнюючі епоксидні система для фінішних покриттів наливних полімерних підлог.

×
Відшкодовує 35% витрат на утеплення Вашого будинку

Введіть свої дані і ми з вами зв'яжемося для уточнення деталей і розрахунку проекту×
Обратный звонок

Мы перезвоним Вам в течении 5 минут. Просто укажите свое имя и номер телефона.×